O nás

Společnost Alumast je oceňovaným v Evropě výrobcem kompozitních výrobků určených mj. pro energetický, teletechnický, reklamní a stavební průmysl.

Sloupy a konstrukce značky Alumast S.A. jsou také ideální pro investice samospráv a developerů. Všestranné použití našich výrobků je bezpochybně výsledek péče o technologický vývoj, inovace a neustálé zlepšování kvality výrobků Alumast.

Naše výhody:

  • více než 20 let zkušeností,
  • vlastní výzkumné a vývojové zázemí,
  • úzká spolupráce s výzkumnými centry,
  • partnerství se zkušenými subjekty z designového průmyslu,
  • stabilní pozice na domácím a zahraničním trhu,
  • vysoká organizační kultura.

Náplň práce:

Osoba zaměstnaná na pozici Technického a obchodního manažera bude odpovědná za:

  • Aktivní budování nového portfolia zákazníků (mj. smluvní podniky; elektro velkoobchody; konstrukční kanceláře; instalační společnosti),
  • Realizace technických a obchodních jednání,
  • Zpracovávání obchodních nabídek,
  • Péče o dobré jméno společnosti,
  • Realizace prodejních plánů a marketingových kampaní,
  •  Týdenní hlášení o činnostech.

Od našich kandidátů očekáváme:

  • Zkušenosti z obchodu s úspěchy v energetickém nebo stavebním průmyslu,
  • Schopnost důsledného vedení obchodních jednání,
  • Znalost prodejních technik,
  • Vytrvalost při provádění dlouhodobých investičních projektů,
  • Znalost Microsoft Office,
  • Minimálně střední vzdělání,
  • Dobrá znalost mluvené a psané češtiny nebo slovenštiny,
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo polštiny (bude výhodou).

Nabízíme:

  • Práce ve společnosti se stabilní pozicí na trhu,
  • Nezávislost a přátelská pracovní atmosféra,
  • Přípravné školení,
  • Preferovaná smlouva o dlouhodobé spolupráci – B2B.

email: krzysztof.joppke@alumast.eu