OFEROWANE STANOWISKO PRACY: Manager Techniczno – Handlowy / Niemcy & Austria

Miejsce pracy: Republika Federalna Niemiec; Republika Austrii
Miejsce zamieszkania: woj. dolnośląskie; woj. lubuskie; Niemcy; Austria

O nas:

Spółka Alumast, to ceniony w Europie producent wyrobów kompozytowych, dedykowanych m.in. dla branży energetycznej, teletechnicznej, reklamowej oraz budowlanej.
Słupy i konstrukcje marki Alumast S.A. doskonale sprawdzają się również w inwestycjach samorządowych oraz deweloperskich. Wszechstronne zastosowanie naszych wyrobów, to niewątpliwie efekt dbałości o rozwój
technologiczny, innowacyjność oraz sukcesywne podnoszenie jakości produktów Alumast.

Nasze atuty to:

  • Ponad 20-letnie doświadczenie.
  • Własne zaplecze badawczo – rozwojowe.
  • Ścisła współpraca z ośrodkami naukowymi.
  • Współpraca z doświadczonymi podmiotami z branży projektowej.
  • Ugruntowana pozycja na rynku krajowych i zagranicznym.
  • Wysoka kultura organizacyjna.

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy Techniczno – Handlowego, odpowiedzialna będzie za:

  • Aktywne pozyskiwanie nowego portfela klientów (m.in. Przedsiębiorstwa wykonawcze; hurtownie elektroinstalacyjne; biura projektowe; firmy instalacyjne).
  • Realizację spotkań techniczno – handlowych.
  • Opracowywanie ofert handlowych.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.
  • Realizację planów sprzedaży oraz kampanii marketingowych.
  • Tygodniowe raportowanie działań.

Od naszych Kandydatek/ów oczekujemy:

  • Doświadczenia w handlu, poparte sukcesami w branży energetycznej lub budowlanej.
  • Umiejętność sukcesywnego prowadzenia negocjacji handlowych.
  • Znajomość technik sprzedaży.
  • Wytrwałość w prowadzeniu długofalowych projektów inwestycyjnych.
  • Obsługa pakietu Microsoft Office
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Dobra znajomość w mowie oraz piśmie j. niemieckiego
  • Mile widziana, komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. polskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dużą niezależność oraz przyjazną atmosferę pracy.
  • Szkolenie przygotowawcze.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Umowa o pracę

kontakt: krzysztof.joppke@alumast.eu