Grupa kapitałowa

ALUMAST S.A. jest spółką wiodącą w grupie kapitałowej, w skład której wchodzą:
SWE Sp. z o.o., Energy Composites Sp. z o.o.

Udziały i ogólna liczba głosów spółki wiodącej w spółkach zależnych:

98,6%

Energy Composites Sp. z o.o.

52%

SWE Sp. z o.o.

Grupa Kapitałowa ALUMAST S.A. jest producentem kompleksowych, innowacyjnych rozwiązań kompozytowych m.in. dla branży energetycznej, drogowej, kolejowej, wodociągowej, budowlanej i HoReCa. Wysokojakościowe rozwiązania Grupy ALUMAST S.A. obecne są w blisko 40 krajach na całym świecie.

Poznaj spółki zależne:

Energy Composites Sp. z.o.o.

Działająca od 2014 roku firma specjalizuje się w produkcji kompozytowych rozwiązań dla branży energetycznej. Oferta EC Sp. z.o.o. obejmuje słupy przesyłowe, kratowe oraz 9-metrowe słupy serwisowe segmentowe, żerdzie kompozytowe, a także mobilną linię serwisową. Odpowiadając na potrzeby rynku spółka realizuje również wynajem i leasing linii serwisowej SN i nN oraz linii oświetleniowej. W zakresie działań spółki znajduje się również utylizacja słupów kompozytowych, poddających się w 100% recyklingowi. Na co dzień prężnie rozwijający się partner liderów branży energetycznej: TAURON DYSTRYBUCJA,
PGE DYSTRYBUCJA, ENEA OPERATOR i ENERGA OPERATOR.

www.e-composites.eu/

SWE

Nazwa firmy to skrót od słów Sun Wind Energy – Słońce Wiatr Energia. Spółka specjalizuje się w inżynieryjnych rozwiązaniach w obszarze odnawialnych źródeł energii. Kompleksowe, innowacyjne rozwiązania z zakresu energia fotowoltaicznej i energii z wiatru obejmują dostarczenie komponentów, montaż instalacji, a także nadzór i profesjonalny serwis. Spółka zapewnia również doradztwo i wsparcie w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania dla tego typu inwestycji. SWE kompleksowo obsługuje zarówno małe instalacje dachowe jak i duże instalacje naziemne.

www.swenergia.pl