Szanowni Państwo,
 
Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w ubiegłą środę 13 stycznia 2021r., Pan Prezes Zbigniew Szkopek (Alumast S.A.) był jednym z Gości zaproszonych do Ambasady Maroka w Warszawie. Spotkanie odbyło się z Panem Abderrahimem Atmoun, Ambasadorem Królestwa Marokańskiego w RP, który to w październiku 2019r., złożył list uwierzytelniający na ręce Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.
 
Podczas niniejszych rozmów, zostały omówione m.in. możliwości inwestycyjne w południowych prowincjach Królestwa Maroka. Rozmawiano o potencjale rozwojowym, udogodnieniach podatkowych oraz kluczowych walorach ekonomicznych Maroka, jako bezpiecznego miejsca dla inwestycji oraz biznesowej bramy do dalszej ekspansji na kontynencie.
 
Pan Prezes Zbigniew Szkopek zadeklarował, iż wielkim honorem, a także celem biznesowym Zarządu Alumast S.A., jest długofalowy i partnerski udział w projektach inwestycyjnych, które będą realizowane w Królestwie Maroka. W zakresie udziału w potencjalnych projektach inwestycyjnych w Maroku Alumast oraz EV Charge reprezentuje międzynarodowa kancelaria prawna RJ&Partners oraz osobiście mec. Robert Jędrzejczyk – Partner Zarządzający kancelarią. 
 
Wyrażamy nadzieję, iż spotkanie to już w niedalekiej przyszłości zaowocuje sukcesywną realizacją projektów w obszarach, gdzie spółka Alumast S.A. będzie mogła uczestniczyć nie tylko jako dostawca wysokiej jakości produktów, lecz także partner służący swoją wiedzą i doświadczeniem.
Uprzejmie Dziękujemy Ambasadzie Królestwa Maroka w Warszawie, a przede wszystkim Panu Ambasadorowi Abderrahimowi Atmoun, za wspaniałe przyjęcie naszej delegacji.