W tym roku Alumast S.A. bierze udział w głosowaniu w plebiscycie Fleet Derby 2021! Nasze innowacyjne stacje ładowania zamontowane w słupie oświetleniowym zostały zgłoszone w kategorii elektromobilności. Gorąco zachęcamy do głosowania w poniższym linku: https://www.fleetderby.pl/elektromobilnosc/smartpole-charger-stacja-ladowania-w-slupie-oswietleniowym/

FLEET DERBY 2021 to już 10 edycja ogólnopolskiego plebiscytu flotowego, którego celem jest przede wszystkim prezentacja produktów i usług flotowych dostępnych na polskim rynku, promocja dostawców rynkowych, jak i najlepszych rozwiązań do firm.
Plebiscyt daje możliwość promocji wszystkich zgłoszonych w poszczególnych kategoriach: zespołów flotowych, fleet managerów, produktów i usług dedykowanych branży flotowej, motoryzacyjnej marki flotowej, elektromobilnych usług i napędów alternatywnych oraz wyróżnienie najlepszych w danych kategoriach poprzez głosowanie internetowe na stronie: www.fleetderby.pl. Głosującymi w plebiscycie są: managerowie flot samochodowych, koordynatorzy flot samochodowych oraz przedstawiciele firm z sektora Car Fleet Management i partnerzy biznesowi. Opisy wszystkich zgłoszonych i nominowanych oraz regulamin plebiscytu, dostępne są na stronie: www.fleetderby.pl. Więcej informacji na stronie: www.fleetderby.pl oraz w regulaminie plebiscytu Fleet Derby 2021.
Zapraszamy do głosowania na nasze stacje ładowania!