ALUMAST S.A. wychodzi z propozycją współpracy w zakresie dystrybucji nowego rozwiązania jakim jest ManyPole7. Szukamy Partnerów do wspólnego rozwoju tego produktu, więc jeżeli nudzi Cię rutyna i szukasz nowego pomysłu na biznes skontaktuj się z nami i poznaj zalety ManyPole7.

Czym jest ManyPole7?

Słup ManyPole7 to multifunkcjonalne rozwiązanie kompozytowe pozwalające na dostosowanie słupa do konkretnych potrzeb za pomocą dostępnych akcesoriów. Sprawdza się przy domu, w ogrodzie, na placu budowy, wzdłuż drogi czy chodnika. Wystarczy, że dopasujesz odpowiedni zestaw akcesoriów, by korzystać z atutów ManyPole7, dostosowanych do Twoich potrzeb.

Słup ten rozwiązuje wiele problemów w oparciu o konstrukcję słupa kompozytowego o wysokości 7m i sile wierzchołkowej 0,7 kN. Słup jest wkopywany, a jego waga to zaledwie ok. 18 kg.

Gdzie sprawdzi się ManyPole7?

Uniwersalność zastosowań
ManyPole7 doskonale sprawdzi się w branży:

 • telekomunikacyjnej – jako słupy do budowy linii światłowodowej;
 • oświetleniowej – jako oświetleniowe słupy parkowe lub uliczne;
 • budowlanej – jako tymczasowe zasilanie i oświetlenie budów;
 • odgromowej – jako maszt chroniący od wyładowań atmosferycznych;
 • energetycznej – jako żerdź energetyczna;
 • reklamowej – jako maszty flagowe;
 • rolniczej – jako słupy podtrzymujące w sadownictwie i chmielarstwie;
 • ochrony mienia i monitoringu – jako nośnik kamer;
 • lotniczej – jako maszt pod wiatrowskazy
 • i wielu, wielu innych…

ManyPole7  to kompozytowe rozwiązanie z dużym potencjałem – na bazie jednego produktu istnieje wiele opcji. To właśnie uniwersalność stanowi główną zaletę tego rozwiązania – kupując słup kompozytowy o wysokości 7m i poszczególne zestawy akcesoriów tworzysz produkt na miarę własnych potrzeb. Dodatkowymi zaletami jest niska cena, łatwy montaż nawet w trudnym terenie oraz dostępność.

Co wyróżnia ManyPole7?

 1. Jest naprawdę lekki. Po prostu go podnieś
  ManyPole7 to „słup jednoosobowy”. To oznacza, że do transportu, przeniesienia i montażu wystarczy max. 1-2 osoby. Nie potrzebujesz też zwyżek czy dźwigów ani specjalistycznych narzędzi. Montaż ManyPole7 tak lekkiej konstrukcji jest łatwy i szybki, bez konieczności wylewania fundamentów, co wpływa na obniżenie kosztów instalacji.
 2. Poznaj kompozyt. To podstawa sukcesu
  To zasługa kompozytu polimerowego, czyli wielowarstwowej konstrukcji m.in. ze szklanej tkaniny i żywicy poliestrowej. Dzięki niemu słupy są wyjątkowo wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne, sól drogową czy zanieczyszczenia odzwierzęce. Co ważne, słupy nie mają wartości złomowej, nie przewodzą prądu, nie zakłócają pracy urządzeń elektronicznych.
 3. Multifunkcjonalny, to znaczy jaki? To Ty decydujesz
  Słup ManyPole7 to idealna baza do wielu praktycznych zastosowań. Sprawdzi się m.in. jako słup oświetleniowy, element instalacji odgromowej, punkt instalacji kamer monitoringu, czujników ruchu, a nawet jako maszt do ogrodowego żagla przeciwsłonecznego, czy wsparcie dla pnących roślin i siatek ochronnych w sadach. Łatwy i szybki montaż sprzyja zastosowaniu ManyPole7 w tymczasowej instalacji oświetleniowej na budowie, czy sieci teletechnicznej.
 4. Co oferujemy?
  Mamy nadzieję, że przedstawiona propozycja współpracy jak i zakres produktowy w obszarze kompozytów jest interesujący, tym bardziej, że takiego rozwiązania nigdzie nie znajdziesz.

Skontaktuj się z naszym działem handlowym, celem uzyskaniem dodatkowych informacji na temat warunków handlowych czy samego rozwiązania ManyPole7.

Rozwijaj się razem z nami – ALUMAST S.A.