Tegoroczne targi ENERGETAB, choć na pewno różniły się od poprzednich edycji przez obecną sytuacją, zaliczamy do udanych! Pogoda w malowniczym Bielsku dopisała i przez pierwsze dwa dni, mogliśmy cieszyć się pięknym słońcem. 

Byliśmy jednym z około 250 wystawców, którzy pojawili się na targach, chcąc jak co roku wzmocnić relację z klientami i pokazać zarówno nasze nowe, innowacyjne rozwiązania jak stacje ładowania w słupach oświetleniowych, ale i te już dobrze znane naszym klientom, jak na przykład DESIGNPOLE w wersji ze wzorem brzozy.

Z dumą możemy również oznajmić, że udało nam się zdobyć Medal Prezesa Stowarzyszenia Elektryków polskich, za produkt SMARTPOLE CHARGER czyli naszą stację ładowania pojazdów elektrycznych, która łączy w sobie funkcję ładowania i oświetlenia ulicznego w słupie kompozytowym, a także wyróżnienie dla inteligentnych przejść dla pieszych SMARTPOLE CROSSING, które wzbudziły podziw u osób oceniających produkty spełniając wszystkie wymagane standardy bezpieczeństwa. Przejścia były też niemałą sensacją, przyciągając uwagę osób przechodzących obok nich, bo dzięki kurtynowemu czujnikowi ruchu, który jest w nich umieszczony, komunikat dźwiękowy rozbrzmiewał przy każdej osobie przechodzącej obok. Zapraszamy tutaj aby obejrzeć relację z wręczenia nagród.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z targów Energetab poniżej!