DESIGNPOLE – słup podświetlany ze wzorem – kreatywne rozwiązanie, realne oszczędności

Indywidualny wzór słupa, który doskonale wpisuje się w otoczenie lub akcentuje jego charakter to mocny atut rozwiązań kompozytowych linii DESIGNPOLE. Można skorzystać ze standardowego wzornika lub zaprojektować własny, trwały nadruk, wykorzystując napisy, zdjęcie i wzory graficzne.

Cechą charakterystyczną DESIGNPOLE jest jego faktura, wzór, który go wyróżnia. Klient ma możliwość zaprojektowania własnego wzoru graficznego, który będzie decydował o wyglądzie słupa. Dodatkowo podświetlony od środka niezależnym źródłem światła słup, powoduje iż wieczorem i w nocy stanowi on ciekawy i niespotykany element krajobrazu, np. ulicy, osiedla lub parku. Funkcja ta pozwala w sposób estetyczny podświetlić unikatową fakturę zewnętrzną słupa (np. wzór brzozy).

Oprócz walorów estetycznych, słupy wyróżniają się ponadprzeciętną oszczędną eksploatacją.

Wewnętrzne podświetlenie słupa umożliwia redukcję kosztów eksploatacji – poboru energii elektrycznej w porach wieczornych i nocnych, poprzez możliwość chwilowego wsparcia lub zastąpienia funkcji oprawy (tzw. efekt śledzenia wzrokowego) w sytuacji, gdy nie występuje ruch pieszych, a tym samym nie zachodzi konieczność pracy oprawy z pełną mocą. Oparte na kompozytowej technologii słupy oświetleniowe DESIGNPOLE pozwalają na bezpieczne korzystanie z przestrzeni miejskiej, przy znacznie niższych niż dotychczas kosztach eksploatacji.

Podstawowe atuty:

  • wzór słupa wg wzornika lub indywidualnego projektu
  • nadruk zabezpieczony przed zniszczeniem warstwą żelkotu
  • łatwy i szybki montaż
  • oszczędność energii elektrycznej
  • wysokość słupa od 3 do 12 metrów

Właściwości rozwiązań kompozytowych pozwalają na dostosowanie wyglądu, funkcji i parametrów do potrzeb projektu oraz przestrzeni, którą oświetlą i zdobią.

Nasze rozwiązanie DESIGNPOLE było wielokrotnie nagradzane i doceniane w Polsce jak i na międzynarodowych targach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną naszą ofertą produktową.