32. edycja międzynarodowych targów energetycznych ENERGETAB 2019 już za nami. Podczas trzydniowych targów 724 wystawców z 24-ch krajów Europy, Azji i USA zaprezentowało pełną gamę najnowszych urządzeń i technologii zarówno dla energetyki zawodowej, przemysłowej oraz drogowej.

Serdecznie dziękujemy za rozmowy na naszym stoisku, gdzie zaprezentowaliśmy zalety 
i korzyści naszych innowacyjnych produktów:

  •  podświetlane słupy kompozytowe Designpole, które dają nieograniczone możliwości projektowe w architekturze miejskiej
  • aktywne przejścia dla pieszych Smartpole Crossing zwiększające bezpieczeństwo pieszych w obrębie przejścia
  • stacje ładowania pojazdów elektrycznych Smartpole Charger – ładowarka zabudowana w kompozytowym słupie – łączy funkcję oświetlenia i ładowania
  • bezpieczne słupy kompozytowy Passivepole zwiększające bezpieczeństwo na drogach zarówno kierowców jak i pasażerów
  • kompozytowe słupy teletechniczne do budowy linii światłowodowych jako idealna alternatywa do słupów betonowych i drewnianych
  • maszty odgromowe Stormpole kilkukrotnie lżejsze od ich stalowych odpowiedników

Jesteśmy dumni, podczas tegorocznej edycji targów nasz produkt Smartpole Charger (stacja ładowania pojazdów elektrycznych zabudowana w słupie kompozytowym) otrzymał statuetkę Prezydenta Bielska-Białej za co serdecznie dziękujemy! 

Jako wiodący producent kompozytowych słupów oświetleniowych bardzo cenimy sobie możliwość wysłuchania merytorycznych opinii i uwag o naszych produktach i możliwościach szerokiego zastosowania kompozytów w branży drogowej, energetycznej i teletechnicznej.
Mamy nadzieję, że targi ENERGETAB stały się okazją do inspirującej wymiany myśli i wzajemnego poznania się. Z wielką radością odnotowujemy również fakt dużego zainteresowania naszymi innowacyjnymi produktami, o czym świadczyła wielka frekwencja osób z różnych branż.

Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej edycji targów ENERGETAB!

Fotorelacja z targów Energetab 2019: